Nabór do Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji

Opublikowano: 9 sierpnia, 2023

Wystartował nabór do IV Edycji Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji! 
Świętokrzyska Szkoła Dyplomacji to projekt z zakresu edukacji obywatelskiej skierowany dla osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w dziedzinie etykiety dyplomatycznej, polityki zagranicznej oraz rozwoju osobistego.

W ramach Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji podczas pięciu zjazdów, uczestnicy wezmą udział w warsztatach z kluczowych kompetencji takich jak wystąpienia publiczne, protokół dyplomatyczny, zasady savoir-vivre w dyplomacji oraz dowiedzą się o możliwościach pracy w instytucjach i organizacjach międzynarodowych, a także poznają zasady naboru na aplikację dyplomatyczno – konsularną.

Zajęcia w ramach cyklu będą prowadzić praktycy, osoby które na co dzień zajmują się dyplomacją i kompetencjami z nią związanymi. Spotkania z ekspertami, sportowcami i osobami które pracują w międzynarodowych instytucjach czekają na wszystkich uczestników. Świętokrzyska Szkoła Dyplomacji to miejsce wymiany doświadczeń oraz poznania nowych ciekawych osób i poszerzenia swoich kompetencji.

Zapisy do Szkoły Dyplomacji odbywają się poprzez formularz online:
https://docs.google.com/forms/d/1v9dQdKpmtiD7_zrmViSXcHvP0FpYJAkNe_8Hkq-n4AY/edit?fbclid=IwAR1rqrFJg-c6dCieI3SV2Nx-PUHhuJXRJUxWf2Q9uveAQL0rmb3X_qNDLYo

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie rodm-kielce.pl oraz na facebooku RODM Kielce. Rekrutacja trwa do 05.09.2023 r.

Działalność Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach finansowana jest ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Organizacją prowadzącą RODM w Kielcach jest Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego.

rekrytacja rekrutacja

menu-circlecross-circle