Porządek Sesji 15.06.2023 r.

Opublikowano: 7 czerwca, 2023

Serdecznie zapraszam na sesję Rady Gminy Złota, która odbędzie się 15 czerwca 2023 r. o godz. 13-tej w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
    2. Stwierdzenie quorum.
    3. Przyjęcie porządku obrad.
    4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
    5. Informacja dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie.
    6. Debata nad „Raportem o stanie Gminy Złota za 2022 rok.”
    7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Złota wotum zaufania.
    8. Przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2022 rok i sprawozdania finansowego gminy oraz informacji o stanie mienia komunalnego gminy.
    9. Przedstawienie Uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach w sprawie opinii o sprawozdaniach z wykonania budżetu Gminy za 2022 rok.
    10. Przedstawienie Uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach w sprawie wyrażenia opinii o przedłożonym przez Komisję Rewizyjną wniosku w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy za 2022 rok.
    11. Przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy z tytułu wykonania budżetu Gminy za 2022 rok.
    12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2022 rok.
    13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Złota absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy za 2022 rok.
    14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2023 rok.
    15. Podjęcie uchwały sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Złota na lata 2023-2031.
    16. Interpelacje i zapytania.
    17. Wolne wnioski.
    18. Odpowiedzi na wolne wnioski i zapytania.
    19. Zamknięcie obrad.