Program "Czyste powietrze" - można aplikować

Opublikowano: 1 czerwca, 2021

Szanowni Mieszkańcy

Urząd Gminy Złota wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom i potrzebom, uruchomił punkt konsultacyjno – informacyjny programu „Czyste Powietrze”.

Programowi temu patronuje Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Osoby składające wniosek mogą otrzymać środki w formie dotacji, m.in. na wymianę starych, nieefektywnych źródeł ciepła, docieplenie budynków, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej i inne zadania termomodernizacyjne.

Punkt konsultacyjny otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 w świetlicy Urzędu Gminy Złota.

Mogą się Państwo również skonsultować z naszym pracownikiem pod numerem telefonu 600 553 185.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty programu „Czyste powietrze”. Działania te pomogą poprawić jakość powietrza w naszej gminie oraz dodatkowo przyniosą Państwu  wymierne korzyści finansowe.

Wójt Gminy Złota
Tadeusz Sułek