Serce na nakrętki już jest i będzie kolejne!

Opublikowano: 28 stycznia, 2021

Firma JUL-MET państwa Gnacików z Pełczysk wykonała i  podarowała dla Urzędu Gminy Złota  pojemnik w kształcie czerwonego serca, który przeznaczony jest do zbierania plastikowych nakrętek. „Serce” zostanie ustawione w pobliżu budynku urzędu gminy. Jak deklaruje wójt Tadeusz Sułek kolejny pojemnik zostanie zakupiony i ustawiony w eksponowanym miejscu w Chrobrzu.

Zachęcamy mieszkańców gminy Złota do wypełniania naszego serca nakrętkami, ponieważ jest to prosta forma akcji o charakterze charytatywnym i ekologicznym. Zbierając nakrętki pomagamy najbardziej potrzebującym.

Firma Jul-Met to lokalne przedsiębiorstwo, które jest wiodącym producentem nowoczesnych i eleganckich bram oraz ogrodzeń. Właściciele i pracownicy firmy nie boją się również podejmowania nietypowych i nieszablonowych projektów. Jednym z nich są pojemniki w kształcie serca. Ofertę w tym zakresie znajdziecie pod adresem: https://www.olx.pl/oferta/serce-na-nakretki-kosz-pojemnik-cena-brutto-dostawa-gratis-cala-polska-CID628-IDI8noy.html

Jednocześnie zapraszamy na stronę firmy www.jul-met.pl

Państwu Małgorzacie i Sebastianowi Gnacikom dziękujemy za piękny i serdeczny gest.

menu-circlecross-circle