SPOTKANIE AUTORSKIE z Katarzyną Kielecką

Opublikowano: 19 października, 2022

Za nami spotkanie autorskie z projektu „Literacka Kreatywność” w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2022”.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Złotej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Kielecką. Autorka publikacji dla dzieci oraz powieści obyczajowych. Nie stroni od trudnych psychologicznie i społecznie tematów, dostarcza okazji do wzruszeń, lekkością pióra i poczuciem humoru. Niekiedy wplata w swoje historie wątki sensacyjne lub kryminalne. W spotkaniu wzięła udział młodzież z Zespołu Szkół Podstawowych w Złotej. Autorka podzieliła się z czytelnikami wieloma smaczkami ze swojego pisarskiego życia. Opowiedziała o początkach swojej drogi, o pomysłach na kolejne powieści, i o tym skąd się wzięły „Gieśki”. Spotkanie z panią Katarzyną Kielecką należy zaliczyć do udanych. Powstanie każdej z książek to wspaniałe historie, które pani Katarzyna roztaczała przed nami, zachęcając coraz bardziej do sięgnięcia po wydane wcześniej powieści. Dużo anegdot i luźna atmosfera sprawiła, że młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu. Było dużo pytań, ciekawych odpowiedzi, przemyśleń. Dziękujemy serdecznie autorce za wspaniałe spotkanie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze raz na spotkaniu autorskim dla dorosłych.

Spotkania realizowane są w ramach projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej pod nazwą "Literacka Kreatywność". Projekt odbywa się w ramach programu Partnerstwo dla książki z Instytutu Książki i dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

menu-circlecross-circle