Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe za 2023 rok w siedzibie Urzędu Gminy Złota

Opublikowano: 13 marca, 2024

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie uprzejmie informuje, że we współpracy z Wójtem Gminy Złota, organizuje w dniu 21 marca 2024 roku w siedzibie Urzędu Gminy Złota Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe 2023 rok.

W tym dniu w godzinach od 9:00 do 12:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie będą służyli pomocą udzielając wszelkich informacji oraz instruktażu przy przesyłaniu elektronicznie zeznań podatkowych, korzystaniu z usług e-Urzędu Skarbowego oraz umawiania wizyt w urzędzie przez Internet.

Udzielą również informacji na temat ulg i odliczeń podatkowych przy rozliczeniu dochodów  za 2023 rok oraz w zakresie zmian w przepisach podatkowych wchodzących w życie w 2024 roku.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

menu-circlecross-circle