Akcja informacyjna #9milionów serc dla Bartusia

Opublikowano: 1 czerwca, 2021

Witamy serdecznie

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc i dołączenie do społecznej akcji informacyjnej #9milionów serc dla Bartusia, której celem jest nagłośnienie publicznej zbiórki pieniędzy oraz zbiórki nakrętek dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie pochodzącego z Sandomierza małego Bartusia Przychodzkiego.

Bartuś to 6 m-czny chłopczyk chory na SMA typu I. Na leczenie musimy zebrać 9,5 mln zł, ponieważ tylko terapia genowa za tą kwotę da chłopczykowi szansę na normalne życie. Zostało nam niewiele czasu, dlatego zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich prezydentów, burmistrzów, wójtów, sołtysów oraz ludzi dobrej woli o włączenie się do akcji.

9MILIONOWSERC

W załączeniu przesyłamy pismo dokładnie opisujące akcję #9milionów serc dla Bartusia a także historię Bartusia.

Zbiórka realizowana jest pod skrzydłami Fundacji Siepomaga – link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bartus-sma i jest to największa charytatywna zbiórka pieniędzy w regionie świętokrzyskim.

Zachęcamy do przyłączenie się do drużyny Bartusia !!

Osoba do kontaktu: Nowak Ewelina , TEL: 721 846 334

Z poważaniem

Agnieszka i Łukasz Przychodzcy, rodzice Bartusia

wraz z wolontariuszami Komitetu Społecznego Rycerze Bartusia Kontra SMA

menu-circlecross-circle