Czyste serce 2020 – Nagroda Wojewody Świętokrzyskiego

Do końca sierpnia można zgłaszać kandydatów do nagrody wojewody świętokrzyskiego „Czyste Serce”. To wyróżnienie przyznawane od 2003 roku za propagowanie wśród dzieci i młodzieży stylu życia wolnego od uzależnień. Kandydata do nagrody „Czyste Serce” może zgłosić każdy. Rok temu statuetki otrzymali: Andrzej Janowski i Fundacja „Radość na małych kółkach”, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Staszowie, Janusz Domagała - trener i prezes stowarzyszenia Klub Sportowy Skalnik Wiśniówka, ksiądz Jan Kukowski, który od wielu lat wspiera osoby potrzebujące oraz Fundacja Nasze Zdrowie ze Starachowic. Więcej informacji w załączonych plikach.

Pomagają
Uwaga Rolnicy!
Młodzi Go 2021 - wsparcie dla osób do 30 r.ż.
Nowe „serce”
URZĘDOWY OBOWIĄZEK REJESTRACJI
menu-circlecross-circle