Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Opublikowano: 15 marca, 2024

W Zespole Placówek Oświatowych w Złotej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja sędziowska w składzie: przewodniczący Artur Karasek (PSP Pińczów), sekretarz Emilia Sowa (PSP Pińczów), Jolanta Fichtel (Wicewójt) oraz Artur Oziębłowski (Komendant Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Złotej).

Po ocenie przez komisję prac pisemnych i odpowiedzi ustnych ustalono następującą kolejność:

Szkoły podstawowe – ZPO Złota, gr. I:

1. Zuzanna Gnacik.
  2. Jakub Pobiega.
  3. Magdalena Górniak.

Szkoły podstawowe – ZPO Złota, gr. II:

1. Wiktoria Nowak.
  2. Paweł Niedbalski.
  3. Aleksander Roda.

Szkoły ponadpodstawowe - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu:

1. Igor Ziółkowski.
  2. Krystian Paździor.
  3. Wiktoria Zardzewiała.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane i wręczone przez wójta gminy Złota Tadeusza Sułka w asyście komisji sędziowskiej.

Najlepsi uczniowie w poszczególnych kategoriach (2 najwyższe miejsca) uzyskali awans do eliminacji powiatowych. W tym roku eliminacje wojewódzkie odbędą się również w Pińczowie.