Forum Wymiany Doświadczeń

Opublikowano: 19 stycznia, 2023
Tak było we wtorek - twórcza i inspirująca dyskusja wśród 80 samorządowców z woj. świętokrzyskiego podczas Forum Wymiany Doświadczeń, w tym przedstawicieli Gminy Złota.
Rozmawialiśmy o współpracy, o szansach i wyzwaniach wynikających ze wspólnego działania, w najlepszej formule: Open Space Technology, i z najlepszą grupą Ponidzie. Porozumienie., w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego - CWD realizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Fundacja Fundusz Współpracy i Związek Miast Polskich.
Dziękuję za nieocenioną pomoc w przygotowaniach Monika Strojna, za doradztwo DRAMA i Open Space Technology Ola Chodasz, a za wsparcie podczas wydarzenia Anna Jankowska (pomoc techniczna, wizualizacje, foto) oraz Michał Bargielski i Marcin Bzdyra. Cieszę się, że dzięki Wam wszystkim mogę aktywnie uczestniczyć w tak energetycznych przedsięwzięciach.

porozumienie

menu-circlecross-circle