Halowy turniej za nami (foto, wideo)

Opublikowano: 23 stycznia, 2024

W hali sportowej ZPO Złota rozegrana została kolejna edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Złota w piłce nożnej halowej seniorów. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, które w okresie zimowym korzystają z hali w Złotej.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Pojedynki stały na wysokim poziomie, a zawodnicy pokazali duże umiejętności. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1. Team Żurawniki
  2. Królewscy
  3. Black Team
  4. Gold Team

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Mateusz Modrzewiecki (Team Żurawniki), a najlepszym bramkarzem Hubert Grzęda (również Team Żurawniki)..

Najlepsze drużyny otrzymały piłki, medale, a zwycięzca rozgrywek puchar, które wręczył patron turnieju Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek.

Turniejowe mecze sędziowali Marek Sobura i Mirosław Rumas. Sędziami stolikowym były Angelika Buras i Sylwia Kądzielska. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Marek Purchla.