Rozstrzygnięty. Konkurs. Dzień drugi. Wygraj album.

Opublikowano: 22 września, 2020

Mamy rozstrzygnięcie dzisiejszego konkursu. Nagroda wędruje do Pana Kacpra z Niegosławic. Po odbiór nagrody zapraszamy do Urzędu Gminy Złota (sekretariat). A już jutro zapraszamy na kolejną odsłonę konkursu.


Drugi dzień naszego konkursu. Odpowiedz na pytania i wygraj najnowszy informator Gminy Złota. Codziennie o godz. 9:00 będą pojawiały się dwa pytania konkursowe. Na odpowiedzi czekamy do godz. 14:00 pod adresem e-mail: promocja@noclegbusko.pl Spośród prawidłowych odpowiedzi, każdego dnia rozlosujemy nowowydany informator Gminy Złota, który na odbiór będzie czekał w Urzędzie Gminy Złota. Wyniki będziemy podawać punktualnie o godz. 15:00.

Pytania na 22.09.2020 r.

  1. Ilu radnych liczy Rada Gminy Złota?
  2. Kto jest Patronem strażaków?

Poza odpowiedziami należy podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość którą się zamieszkuje.

Więcej o informatorze przeczytacie pod adresem: http://gminazlota.pl/osp-zlota-zrealizowala-kolejny-projekt

Organizatorem zabawy jest wydawca informatora Ochotnicza Straż Pożarna w Złotej oraz Urząd Gminy Złota.

menu-circlecross-circle