"ŁĄCZYMY POKOLENIA" - ANDRZEJKOWE SPOTKANIE Z HARCERZAMI W KLUBIE SENIOR+ W CHROBRZU

Opublikowano: 8 grudnia, 2022

W andrzejkowe popołudnie Klub Senior+ w Chrobrzu odwiedzili harcerze, aby wspólnie z Seniorami przygotować stroiki świąteczne. Czym byłoby Boże Narodzenie, gdyby nie kolorowe świąteczne stroiki? Obok przygotowywania wigilijnych potraw i pieczenia ciast, dekorowanie to jedna z najważniejszych świątecznych tradycji. Międzypokoleniowe spotkanie pozwoliło na wymianę doświadczeń i pomysłów, które okazały się bardzo ciekawe i efektowne.

Andrzejkowe spotkanie dopełniła wymiana również doświadczeń kulinarnych, harcerze przygotowali przepyszne gofry z dodatkami, a panie seniorki odwdzięczyły się rozgrzewającą zupą z dyni.

Tego rodzaju spotkania mają bardzo duże znaczenie społeczne, pozwalają seniorom poznać zainteresowania i pasje młodzieży, a także wiążą lokalną społeczność.

Galeria

menu-circlecross-circle