Nexera wyróżniła Gminę Złota

Opublikowano: 15 grudnia, 2023

W czwartkowe popołudnie naszą gminę odwiedziła delegacja firmy NEXERA w osobach Pawła Biardy Członka Zarządu ds. Komercyjnych oraz Pawła Mościckiego Regionalnego Koordynatora Marketingu. Podczas spotkania z Wójtem Gminy Złota Tadeuszem Sułkiem oraz Sekretarzem Gminy Ireneuszem Gołuszka podsumowano dotychczasowe realizację budowy linii światłowodowej na terenie gminy Złota oraz omówiono możliwości dalszej współpracy w celu rozwoju sieci i usług świadczonych na ultranowoczesnym multi-światłowodzie.

Ponadto Członek Zarządu Nexery Paweł Biarda wręczył Sekretarzowi Ireneuszowi Gołuszce przyznane przez zarząd firmy wyróżnienie za pracę na rzecz rozwoju technologicznego. Jak podkreślił dzięki wzorowej współpracy na linii Nexera – Samorząd Gminy Złota, udało się przeprowadzić bardzo sprawnie tak ważną dla mieszkańców inwestycję.

Autor: UG Złota

nexera nexera

menu-circlecross-circle