Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy

Opublikowano: 18 kwietnia, 2023

Komeda  Powiatowa  PSP w Pińczowie już po raz kolejny gościła 24 finalistów etapów gminnych Ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” . Etap  powiatowy  który odbył się 14 kwietnia miał wyłonić jednego finalistę z poszczególnych grup wiekowych,  reprezentującego nasz powiat w rozgrywkach krajowych.

Naszą szkołę reprezentowali : Wojciech Ostrowski, Paweł Niedbalski, Aleks Niedbalski  i Oliwier  Węziak.  Podczas ogłaszania wyników sami organizatorzy stwierdzili, że tegoroczny poziom i wiedza uczestników stały na bardzo wysokim poziomie a o ostatecznej klasyfikacji zadecydowały małe punkty z wypowiedzi ustnych.

W  przerwie technicznej podczas sprawdzania prac pracownicy PSP zaprezentowali najnowocześniejszy posiadany sprzęt w jednostce oraz przeprowadzili  pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W klasyfikacji ostatecznej uczeń naszej szkoły Oliwier  Węziak zajął II miejsce, a pozostali nasi uczestnicy miejsca poza pierwszą trójką.

GRATULACJE!!!

Finaliści  z rąk organizatorów, otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy pamiątkowe gadżety. Opiekunami tegorocznych uczestników na etapie gminy i powiatu, byli Pani Barbara Kasperkowicz i Pan Marek Purchla.

pozarniczy

menu-circlecross-circle