Pan Roman świętował 100 - lat!

Opublikowano: 2 sierpnia, 2023

Dnia 31 lipca Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Wicewójt Jolantą Fichtel, Przewodniczącym Rady Gminy Złota Adamem Wypychem, Z-cą Kierownika GOPS Julitą Pytel i pracownikiem KRUS w Pińczowie, złożyli wizytę Panu Romanowi Adamczykowi z Probołowic z okazji jego setnych urodzin.

Pan Roman, rocznik 1923 tak piękny jubileusz świętował otoczony rodziną, a także sąsiadami, którzy tego dnia przyszli złożyć życzenia 200 – lat życia.

Wójt, w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Złota złożył Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia, a następnie wręczył list gratulacyjny, kwiaty oraz kosz ze słodkościami i upominki.

Nie zabrakło gromkiego 200 – lat i pięknych wspomnień opowiedzianych przez Pana Romana.

Jubilat, który cieszy się dobrą formą niedowierzał, że ma już sto lat. Ze wzruszeniem dziękował za odwiedziny i życzenia.