Przedszkolaki na spektaklu teatralnym

Opublikowano: 10 listopada, 2023

6 listopada 2023 roku przedszkolaki z grup: Motylki, Biedronki i Pszczółki, pod opieką swoich wychowawczyń,wybrały się na wycieczkę do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury    w Busku -Zdroju na spektakl teatralny pt.,, Kot w butach”.  Dzieci obejrzały wyjątkowe przedstawienie opowiadające o mądrym, sprytnym, a zarazem przedsiębiorczym kocie, który przebiegłością odmienił życie swojego pana- młodego młynarczyka Jasia.Piękna scenografia, wspaniała gra aktorska, humorystyczne dialogi oraz efekty świetlne  i dźwiękowe sprawiły, że maluchy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniosły się w świat bajki.    Po powrocie do przedszkola dzieci chętnie opowiadały o obejrzanej sztuce teatralnej, a sam wyjazd przyniósł przedszkolakom wiele niezapomnianych wrażeń i radości.

Autor tekstu: Anna Kowalska. Zdjęcia: Marta Napora

spektakl

menu-circlecross-circle