Rekordowe granie WOŚP w gm. Złota

Opublikowano: 30 stycznia, 2024

W tym roku Gmina Złota zebrała na WOŚP - 6727,88 zł. Jest to rekordowa suma, znacznie większa niż uzbierana w roku poprzednim. Niesamowite zaangażowanie ludzi z otwartymi sercami na potrzeby innych. Nic więc dziwnego, że w tej akcji nie mogło zabraknąć zaangażowania druhów ochotników z OSP Chroberz, OSP Pełczyska i OSP Złota.

Nasi mieszkańcy wsparli również organizacje wielkiego finału WOŚP w Pińczowie. Zarówno jako aktywni licytujący w aukcjach jak i występujący ze swoim repertuarem artystycznym.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to nie tylko wymiar finansowy ale również społeczny. Angażujący ludzi w każdym wieku do wspólnej inicjatywy związanej z pomocą drugiemu człowiekowi. To idea przekazywana z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy, że dobro procentuje i wraca do nas ze zdwojona siłą.

Koordynatorem akcji na terenie gm. Złota był druh Adrian Oziębłowski.

wośp

wośpwośpwośp wośp wośp wośp wośp wośp wośp wośp
menu-circlecross-circle