Rok szkolny 2023/24 w Zespole Placówek Oświatowych w Złotej rozpoczęty

Opublikowano: 8 września, 2023

4 września 2023r. Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Złotej rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Następnie na hali sportowej po wprowadzeniu sztandaru szkoły oraz odśpiewaniu hymnu , głos zabrała Pani dyrektor – Mariola Warzecha, która  powitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
Pani dyrektor życzyła wszystkim dużo zdrowia i wielu sukcesów,  aby ten rok szkolny był spokojny,  radosny, pełen wiary we własne możliwości, czasem inspirujących wyzwań i wspaniałą przygodą w otoczeniu wspierających nauczycieli i życzliwych rówieśników.

Uroczystość odbyła się w obecności zaproszonego gościa Wójta Gminy Złota Pana Tadeusza Sułka, który życzył wszystkim uczniom samych sukcesów, wytrwałości i radości ze zdobywania wiedzy.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego.

Autor tekstu i zdjęć: M.Gołuszka, ZPO Złota

ZPO

menu-circlecross-circle