Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora w Pełczyskach

Opublikowano: 21 grudnia, 2022
15 grudnia 2022 w siedzibie Klub Senior+ w Pełczyskach odbyło się spotkanie opłatkowe.
Przy wspólnym stole w rodzinnej, świątecznej atmosferze spotkali się Seniorzy oraz zaproszeni goście - Wójt Gminy Złota Pan Tadeusz Sułek, Sekretarz Gminy Złota i Przewodniczący Rady Powiatu Pińczowskiego Pan Ireneusz Gołuszka, Radna Pełczysk - Pani Barbara Górniak oraz Sołtys Pełczyska - Pan Ryszard Górniak.
Oficjalnego otwarcia spotkania dokonała opiekun Klubu, Pani Celina Dolińska po którym głos zabrali zaproszeni goście. W swoich krótkich wystąpieniach złożyli uczestnikom spotkania życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W imieniu Seniorów w ciepłych słowach podziękowano wszystkim tym, którzy przyczynili się by takie spotkania jak te miały miejsce:
Po wspólnych życzeniach wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, na którym królowały tradycyjne potrawy wigilijne . Po degustacji potraw wszyscy obecni otrzymali prezenty. Spotkanie było okazją do przyjacielskich rozmów, oderwania się od codziennych spraw, przede wszystkim jednak do spędzenia czasu w życzliwej, radosnej i rodzinnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
pełczyska pełczyska pełczyska
menu-circlecross-circle