Świętowali 50 i 60-lecie pożycia małżeńskiego!

Opublikowano: 16 października, 2020

W tym roku dość nietypowo przebiegało uhonorowanie par małżeńskich, które świętowały 50 i 60 -lecie pożycia małżeńskiego, czyli złote i diamentowe gody. Przedstawiciele samorządu gminy Złota, w osobach Wójta Gminy Złota Tadeusza Sułka, Kierownika USC Jolanty Fichtel, Sekretarza Gminy Złota Ireneusza Gołuszki, odwiedzili Jubilatów w ich domach i w imieniu Prezydenta RP wręczyli medale za przeżycie wspólnie 50 lat oraz pamiątkowe noty za 60 lat wspólnego życia. Nie zabrakło również kwiatów i prezentów dla wszystkich par. Dostojnym Parom składamy serdeczne gratulacje i życzenia długich lat życia oraz doczekania kolejnych pięknych jubileuszy.

50 lat: Stefania i Jan Dziura   zam. Wojsławice, Marianna i Mieczysław Grzywna   zam.  Złota, Zofia i Janusz Kasprzyk   zam.  Chroberz, Zdzisława i Tadeusz Kowalski   zam. Niegosławice, Maria i Zdzisław Łyko   zam. Pełczyska ,Helena i Adam Małek  zam.  Złota, Wiesława i Stefan Maj  zam. Pełczyska, Danuta i Włodzimierz Mlaskawa  zam. Probołowice, Halina i Józef Prażuch  zam. Miernów, Stanisława i Zbigniew Pruś  zam Chroberz, Janina i Józef Rogal  zam. Biskupice, Bogumiła i Józef Rusek  zam. Chroberz, Zofia i Edward Włudyga  zam. Stawiszyce.

60 lat: Blacha Józef i Daniela Choberz, Firka Stanisław i Zofia Złota, Maj Jan i Cecylia Kostrzeszyn, Sobieraj Jan i Irena Miernów, Stępień Władysław i Krystyna Chroberz.

menu-circlecross-circle