Tradycyjny Rajd Rowerowy już za nami

Opublikowano: 20 czerwca, 2023

W dniu 20 czerwca 2023 uczniowie ZPO Złota wraz z opiekunami,  uczestniczyli w  tradycyjnym rajdzie rowerowym. Głównym celem rajdu było promowanie zdrowego i aktywnego trybu spędzania wolnego czasu oraz podziwianie pięknych i urokliwych miejsc naszej gminy. Przystankiem docelowym była polana w pobliżu przysiółka Korce, na której odbyło się ognisko  połączone z  pieczeniem pysznych kiełbasek, a także pogadanką na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji oraz zasad zachowania się na szlakach i wycieczkach do lasu. Rajd odbył się przy współpracy szkoły z  Gminna Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,  Nadleśnictwem Pińczów oraz Komedą Powiatową Policji w Pińczowie.

Do zobaczenia za rok!

Galeria

menu-circlecross-circle