Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe za 2022 rok w siedzibie Urzędu Gminy Złota

Opublikowano: 16 marca, 2023

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie uprzejmie informuje, że we współpracy z Wójtem Gminy Złota, organizuje w dniu 23 marca 2023 roku w siedzibie Urzędu Gminy Złota Tymczasowy Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe 2022 rok.

W tym dniu w godzinach od 9:00 do 12:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie będą służyli pomocą udzielając wszelkich informacji oraz instruktażu przy przesyłaniu elektronicznie zeznań podatkowych, a także fachową pomocą z zakresu korzystania z ulg i odliczeń podatkowych przy rozliczaniu dochodów za 2022 rok.

Udzielą również informacji w zakresie korzystania z usług e-Urzędu Skarbowego oraz umawiania wizyt w urzędzie przez Internet.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

menu-circlecross-circle