Wiele dróg, jeden cel – Bieg Fair Play PKOL 2022

Opublikowano: 4 października, 2022

Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej wraz z dyrekcją i nauczycielami wychowania fizycznego  włączyli się w obchody Światowego Dnia Fair Play. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem w którym nasza szkoła bierze udział od pierwszej edycji, sprawuje Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOL. Z tej okazji przeprowadzone zostały na lekcjach wychowania fizycznego pogadanki edukacyjne  na temat zasad fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu codziennym. Zwieńczeniem wydarzenia był bieg zorganizowany stosownie do warunków pogodowych  dla poszczególnych klas na wybranym dystansie.

Relację sportową w postaci filmu przygotowali uczniowie klasy VIII  Aleks Niedbalski i Kuba Dolatowski. Zapraszamy do obejrzenia.

https://youtu.be/OWEQidKryOk

menu-circlecross-circle