Zaproszenie dla rolników na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Opublikowano: 16 marca, 2023

Dyrektor Świętokrzyski Oddział Regionalny ARIMR Kielce Józef Cepil zaprasza wszystkich rolników z powiatu pińczowskiego do udziału w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych na temat nowych zasad przyznawania płatności w ramach systemu wsparcia bezpośredniego w odniesieniu do nowej, unijnej perspektywy finansowej. Projekt organizowany jest wspólnie z Oddziałem Terenowym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach.

Data: 20.03.2023 (poniedziałek) godz.13:00.

Miejsce: Złota
Sala w Bibliotece Gminnej,  ul. Parkowa 8

Poruszymy sprawy związane z pomocą finansową dla Kół Gospodyń Wiejskich, sprawy związane z Identyfikacją i Rejestracją Zwierząt (IRZ) a także przypomnimy Państwu o najbliższych terminach, kwotach i zasadach naboru wniosków w ramach działań premiowych i inwestycyjnych. Ze strony KRUSu zostanie omówiony temat wpływu odżywiania na dobrostan i zdrowie rolników oraz ich domowników.

menu-circlecross-circle