Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw (WIDEO, FOTO)

Opublikowano: 11 grudnia, 2023

7 grudnia 2023 r. w naszej szkole W hali sportowej odbył się „Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw” o tematyce ekologicznej zorganizowany dla uczniów klas I-III.  W turnieju oprócz najmłodszych uczestników i klasowych kibiców gościli: Wójt Gminy Złota p. Tadeusz Sułek, Sekretarz Gminy Złota p. Ireneusz Gołuszka, przewodnicząca Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Agnieszka Gil, z-ca przewodniczącego Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. Paweł Bochniak oraz wice dyr. p.Renata Wojas.

Najmłodsi uczniowie zmagali się w sportowych konkurencjach, w których wykorzystano elementy ekologiczne tj. gazety, butelki plastikowe, pudełka kartonowe oraz różne odpady.

Był wyścig z workiem po odpady, bieg z plastikową butelką, wyścig na tekturowych nartach, skoki kangura oraz rzuty papierowymi kulami do tekturowego pudełka.

Zabawa była świetna. Rywalizacja drużyn dostarczyła zawodnikom i dopingującym wielu emocji i wrażeń.

Wszyscy zawodnicy i kibice otrzymali od Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz liczne gadżety ufundowane przez obecne na turnieju firmy: Nexera i Play.

Organizatorem turnieju  była pani M. Gołuszka.

Tekst: M.Gołuszka Zdjęcia: M.Purchla, ZPO Złota

GALERIA ZDJĘĆ

menu-circlecross-circle