Mikołajkowy Turniej Gier Zespołowych.

Opublikowano: 20 grudnia, 2023

Drużyny dziewcząt w koszykówce i chłopców w piłce nożnej halowej z naszej szkoły wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Gier Zespołowych. Turniej odbył się w dniu 11.12.2023 roku na Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali z drużynami z Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kazimierzy Wielkiej oraz zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Rozgrywki przeprowadzone były systemem ,,każdy z każdym". Poszczególne mecze stały na wysokim poziomie sportowym. Zawodniczki i zawodnicy ambitnie walczyli do ostatniego gwizdka sędziów. Na ceremonii zakończenia turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsi mikołajkowe gadżety. Nasze drużyny grały w składach:

Dziewczęta - Rozalia Mnich, Kamila Molenda, Roksana Skura, Wiktoria Wiązania, Wiktoria Marzec, Karina Pieterwas, Antonina Purchla, Weronika Kasza, Joanna Lozia, Julia Molęda, Kamila Wójcik, Lena Kowalska.

Chłopcy - Paweł Ziółkowski, Wiktor Litwiński, Maksymilian Rusiecki, Karol Golowski, Karol Warszawa, Wiktor Kwapisz, Maciej Siemieniec, Aleksander Roda, Bartosz Remion.

Opiekunem drużyn był nauczyciel WF - Robert Siemieniec.

turniej turniej

menu-circlecross-circle