ODWIEDZINY MISIA TEDDY EDDIE W PRZEDSZKOLU

Opublikowano: 20 grudnia, 2023

Grupa „Pszczółki” zwyciężyła w konkursie z okazji Dnia Misia, zorganizowanym przez Szkołę Języków Obcych „Let`s Talk” z Pińczowa i wygrała Przedstawienie Edukacyjne Eddie`s Show. Dodatkowo miś Teddy Eddie odwiedził wszystkie dzieci z całego przedszkola.

Zasady konkursu były proste – wygrywa to przedszkole, które na platformie Facebook uzyska najwięcej polubień komentarza zgłaszającego. Dzięki zaangażowaniu Rodziców przedszkolaków, udało się uzyskać największą ilość lajków, tak więc miś odwiedził nasze przedszkole!

Panie Katarzyna Rzepa i Wiktoria Kwiecień przeprowadziły zajęcia językowe, w których główną rolę odegrał miś. Dzieci wspólnie z nim tańczyły, śpiewały i bawiły się. Mogły też pochwalić się wierszami, wyliczankami i piosenkami, których nauczyły się podczas swoich zajęć języka obcego w przedszkolu. Dodajmy, że uczą się angielskiego od początku pobytu w przedszkolu, co sprawia im wielką radość i przynosi efekty. Niemal każdego dnia poznają nowe słowa, poprzez zabawę i zróżnicowane metody pracy, przyswajają język obcy. W zajęcia włączyła się też jedna z mam.

Na zakończenie wszystkie przedszkolaki zrobiły sobie zdjęcie z misiem, przytuliły go, co wywołało na ich twarzach ogromny uśmiech.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym dzieci w przedszkolu przeżyły kolejny ciekawy
i wyjątkowy dzień
.

Tekst: Monika Wilk, Renata Magdziarz. Zdjęcia: Renata Magdziarz, Edyta Soja

teddy

menu-circlecross-circle