Zwyciężyliśmy – zajęliśmy I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Szkoła Odblaskowa”

Opublikowano: 4 grudnia, 2023

Zadania, które podjęliśmy w ramach projektu ,,Szkoła Odblaskowa” przyniosły naszej szkole wspaniały wynik. Zajęliśmy pierwsze miejsce  w województwie spośród 40 szkół podstawowych biorących udział w konkursie. Poszczególne zadania jakie postawił przed nami ,,regulamin konkursu” wykonywaliśmy z ogromnym zaangażowaniem , starannie  dokumentując  wyniki naszej pracy przedstawiliśmy je komisji w Kielcach. Wysiłek nasz został doceniony i teraz z niecierpliwością czekamy na Wielką Galę ,,Szkoły Odblaskowej” która ma się odbyć w Kielcach.

Bardzo cieszymy się z sukcesu.

Zobacz materiał wideo na stronie TVP Kielce:

 https://kielce.tvp.pl/74382986/odblaskowa-szkola-wybrana-zwyciezyla-podstawowka-w-zlotej

Poznaliśmy zwycięzców konkursu „Odblaskowa szkoła” na stronie Radia Kielce:

https://radiokielce.pl/1129685/poznalismy-zwyciezcow-konkursu-odblaskowa-szkola/

Koordynatorzy projektu to: M. Nowak-Wawrecka, M. Purchla, R. Wojas

Tekst: Renata Wojas

menu-circlecross-circle